Klimatyzacja oraz wentylacja niepołomice

Sposób na upały

Głosy na temat powszechnego ocieplenia zdają się być dosyć mocno podzielone. Z jednej strony mamy szereg argumentów, materiałów naukowych oraz efektów badań, z drugiej jednak, niesłychanie często pojawiają się ustalenia, iż okresowa zmiana klimatu Ziemi nie ma żadnego związku z działalnością człowieka i wynika wprost ze specyfiki naszej planety.
Obojętnie od tego, czy wierzymy w globalne ocieplenie lub nie, nie można ukryć, że z roku na rok lato w naszym kraju jest coraz gorętsze. Temperatury umieją sięgać grubo ponad 30 stopni a jak wiadomo, taki stan rzeczy utrzymujący się przez parę dni/tygodni z rzędu, oprócz wywoływania licznych anomalii pogodowych, może być zwłaszcza niesłychanie męczący.
Zatem tak ważna jest klimatyzacja oraz wentylacja – zarówno planowana w nowiuteńko powstających budynkach jak i tworzona w tych, które zaistniały już ładnych kilka lat temu. Zarówno komfort naszego życia jak i wydajność pracy jest dokładnie powiązana z temperaturą, jaka dominuje w pomieszczeniu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Uprawa marchwi końskie
Naprawa skrzyń biegów krynica zdrój
Rekuperacja Poznań sochaczew
Meble na wymiar andrychów

Biologiczne oczyszczanie ścieków W XXI wieku zanieczyszczenie środowiska jest na bardzo wysokim poziomie. Powodowane jest to już nie tylko produkowaniem gigantycznych ilości dwutlenku węgla, który przedostaje się do atmosfery. Zanieczyszczenie powietrza jest zmorą ekologów. Toksyny w nim zawarte "wracają" w postaci deszczów i wnikają w glebę, brudząc jednocześnie wody gruntowe. Należy tutaj odnieść się również do ścieków, bowiem woda spożywana przez nas pochodzi właśnie stamtąd. Biologiczne oczyszczanie ścieków pozwala na przefiltrowanie toksycznych odpadów bez użycia szkodliwej chemii. Dodatkowo jest przyjazne dla środowiska, ponieważ wykorzystuje się tutaj naturalne bakterie. Czyszczą one wodę praktycznie samodzielnie, usuwając z niej najgorsze zanieczyszczenia. biologiczne oczyszczanie ścieków

sitemap